Antalya Havalimanı Crystal Aura Beach Resort & SPA Hotel Kemer Transfer

Crystal Aura Beach Resort & SPA Hotel Kemer Transfer;

Antalya şehir merkezine 45 km ve Antalya Havalimanı’na 58 km mesafedir. Antalya Havalimanından Crystal Aura Beach Resort & SPA Hotel Kemer’e  transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 60 dakika sürmektedir. 

Kemer Otelleri, Toros Dağları’nın Akdeniz’in Turkuaz rengi ile birleştiği ,yepyeni ve tatilde ihtiyacınız olan her türlü hizmeti gerçek 4 yıldız kalitesi ile sunmayı hedefleyen; Gündüzü, eşsiz güneşi ve plajları ile birlikte yeşile bezenmiş muhteşem dağ manzarası sizleri karşılamaktadır.

Tatiliniz sırasında yazın yörenin plajlarında yüzerek serinleyebilir, su parklarında macera dolu bir gün yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda gece hayatıyla ünlü bölgede sezon boyunca özel konseptli partiler de düzenleniyor.

İsmini doğal olarak yanan taşlarından alan Yanartaş, otelin civarında görülebilecek noktalardan. Phaselis Antik Kenti, Göynük Kanyonu ve Yörük Parkı ise çevrede bulunan diğer ilgi çekici adresler arasında. Ayrıca Tahtalı Dağı’na çıkan teleferiğe binerek Side ile Finike arasında uzanan nefes kesici manzarayı seyredebilirsiniz. Yamaç paraşütçülerini ağırlayan bölgede dağ bisikleti ve yürüyüş gibi aktiviteleri de değerlendirebilirsiniz.

Antalya Havalimanı – Crystal Aura Beach Resort & SPA Hotel Kemer transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Crystal Aura Beach Resort & SPA Hotel Kemer - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Kemer Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

 

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun