Transfer Tanım ve Aramalar

          Kısaca anlatılmak gerekirse; misafir tarafından belirlenmiş olan herhangi bir başlangıç noktasından, yine misafir tarafından belirlenmiş bitiş noktasına ulaşım hizmeti sağlamak, transfer hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Başlangıç ve bitiş noktaları genel olarak Havalimanı Otel - Otel Havalimanı olabileceği gibi, Havalimanı ve Otele bağlı kalmaksızın iki adres arası da olabilmektedir.

Genel olarak tatillerde kullanılan havalimanı otel transfer hizmeti, gelişen ve hızlanan iş dünyasında iki nokta arasında da oldukça talep görmektedir ki, yerel ve küresel sermaye şirketlerinin ulaşım ve transfer sektörüne gösterdiği ilgi ve yatırımlar da bilinmektedir. Ülkemizde yerel, ulusal ve uluslararası transfer hizmeti sağlayan oldukça çok firma bulunmkatadır.   

Biz de bu büyük camianın bir parçası olarak; kendimizi ulusal transfer hizmeti veren bir firma olarak konumlandırmaktayız ve bu katogoride Türkiye'nin en kapsamlı transfer firmasıyız.

Bundan sonraki yazılarımızda, google aramalarında en çok kullanılan transfer destinasyonları hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Paylaşacağımız bu transfer destinasyon açıklamalarının, transfer aramalarınızda ve kontrollerinizde işinize yarayacağı umulmaktadır. 

 Havalimanlarında, otellerde ve talep ettiğiniz her noktada buluşmak dileğiyle...

             

 

 

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun