Havalimanı Tekirova Transfer

Antalya Havalimanı’ndan Tekirova Turizm merkezine günün 24 saati yılın 365 günü transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Havalimanı Tekirova transfer hizmetini sizlerin bize vermiş olduğunuz bilgiler ışığında yapmaya çalışacağız.

Çamyuva Shuttle Hizmetleri;

Antalya Havalimanı Shuttle hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. Shuttle hizmeti transfer hizmetinin başk bir anlayışla yapılması anlamına gelmektedir. Bütün transfer firmaları shuttle yapmaya çalışır fakat transfer firmalarının çoğu havaalanı shuttle hizmetini başarı ile yerine getirememektedir. Bunun başlıca nedeni ise devamlılığın sağlanamamasıdır.

Antalya Havalimanı Tekirova transfer hizmetini birkaç farklı yöntemle yapabilirisiniz. Bunlardan ilki “kişiye özel transfer” olarak bilinen vip transfer hizmetidir. Bu transfer hizmetinde zamanı ve sizlerle yolculuk yapacak kişileri siz seçersiniz.

Antalya Havalimanı Tekirova transfer hizmetinin kaliteli, güvenilir, ekonomik olabilmesi için gerekli tüm optimizasyonları yapmaktayız.

Havalimanı Tekirova Transfer Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme

          Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

 

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun