Havalimanı Manavgat Transfer

Antalya Türkiye’nin turizm cenneti olarak bilinir. İçerisinde eşsiz güzellikleri barındırmasıyla bilinip güzellikleri de içerisinde yaşayanlara doyasıya yaşatır. Antalya içerisinde birçok ilçenin varlığı ve bu ilçelerin hepsinin kendine has güzellikleri barındırmasıyla bilinir. Bu güzellikleri yıllardır bilinen ilçelerinden birisi ise Manavgat’tır. Bu ilçeye ulaşmak için ise dışarıdan gelen yolcular Antalya Havalimanından uçak vasıtası ile gelirler. Ulaştıkları Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km sorusunu sormaları ulaşımın aşamalarını merak ettikleri için sorulur. Havalimanından Manavgat’a da konforlu bir şekilde ulaşımın devam etmesi için Transferva seçeneklerini yolculara sunuyor.Antalya Havalimanı ile Manavgat şehir merkezi yaklaşık olarak 72 km gibi bir mesafeye sahiptir.Manavgat soylu ve çok ırklı yer anlamına gelen bir isme sahiptir. Adı gibi soylu güzellikleri içerisinde barındıran muhteşem bir yerdir. Bu yeri gezmeniz için Antalya Havalimanından sağlayacağınız ulaşımlarla varmanız ön görülür.Asırlardır neredeyse tüm tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapması neticesinde bu bölge içerisinde tarihi eserlerinin sayısını artıran durumlardan biridir. Doğal bir oluşum mucizesi olarak ilçeye adını da veren Manavgat Şelalesi kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biridir. Antalya Havalimanı Manavgat arası kaç km araştırması sonucunda geldiğiniz bu eşsiz ilçede denizden çıkmış balık kesinlikle yenilmesi gereken yemeklerin başındadır. Ayrı şekilde lezzetli olması lezzet severleri çeker. Doğal lezzetlere düşkün ve farklı tatlar seven gurmeler ise Manavgat’a ait olan Akdeniz mutfağının mezelerini tatmalıdırlar. Turunç reçelleri ise kahvaltıda mutlaka yemeniz geren lezzetlerden biridir.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun