Havalimanı Çamyuva Transfer

Antalya Havalimanı’ndan Çamyuva Turizm merkezine günün 24 saati yılın 365 günü transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Havalimanı Çamyuva transfer hizmetini sizlerin bize vermiş olduğunuz bilgiler ışığında yapmaya çalışacağız.

Çamyuva Shuttle Hizmetleri;

Antalya Havalimanı Shuttle hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. Shuttle hizmeti transfer hizmetinin başk bir anlayışla yapılması anlamına gelmektedir. Bütün transfer firmaları shuttle yapmaya çalışır fakat transfer firmalarının çoğu havaalanı shuttle hizmetini başarı ile yerine getirememektedir. Bunun başlıca nedeni ise devamlılığın sağlanamamasıdır.

Antalya Havalimanı Çamyuva transfer hizmetini birkaç farklı yöntemle yapabilirisiniz. Bunlardan ilki “kişiye özel transfer” olarak bilinen vip transfer hizmetidir. Bu transfer hizmetinde zamanı ve sizlerle yolculuk yapacak kişileri siz seçersiniz.

Antalya Havalimanı Çamyuva transfer hizmetinin kaliteli, güvenilir, ekonomik olabilmesi için gerekli tüm optimizasyonları yapmaktayız.

Tüm bu kolaylıkların yanında ödeme konusunda da elimizden gelen tüm kolaylıkları sağlamaya çaba gösterdik. Siz değerli misafirlerimize 3 üç farklı ödeme yöntemi belirledik.

Havalimanı Çamyuva Transfer Ödeme Seçenekleri;

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme     
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun