Antalya Havalimanı İzmir Transfer

Antalya Havalimanı İzmir Transfer;

Antalya Havalimanın’dan 469,4 km mesafedir.Antalya Havalimanı İzmir Transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 6saat 22 dakika sürmektedir. 

Türkiye'nin üçüncü büyük metropol şehri olan İzmir, hem kültür turizmi hem de yaz turizmi açısından ziyaretçilerinin ilgi odağındadır. Özellikle son yıllarda ülkemizde de büyük faaliyet gösteren mice sektörününde yoğun katılımlar gerçekleştirdiği İzmir'de, şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta olması sebebi ile şehirdeki faaliyetler Alsancak, Konak gibi bölgelerde yoğunlaşmaktadır. Mice sektörünün İzmir'deki diğer durağı ise Adnan Menderes Havalimanı'na yaklaşık 100 kilometre uzaklığı ile bilinen, ancak katılımcılara hem iş hem tatil keyfini birlikte yaşatabilen, masmavi denizi ile tanıdığımız Çeşme olmaktadır.

Alsancak Sevgi Yolu ; Öyle bir cadde düşünün ki her iki yanında devasa palmiye ağaçları, renk renk aydınlatılan bir zemin ve Yeşilçam'ın ünlü isimlerinin yazılı olduğu hatıra plakaları... Her detayı ile İzmir'in ruhunu yansıtmaktadır.

Huzur arayan insanların varış noktası Sığacık... Organik pazarların en ünlüsü ve otantiği olan, kale içerisinde kurulu Sığacık organik pazarındaki Kudret narının şifasını mutlaka denemelisiniz.

Dünyanın en önemli antik şehirlerinden birisi olan Efes Antik Kenti, Yunanlılar tarafından işgal edilmiş ve burada bir Yunan şehri kurulup ismine Ephesus demişler. MÖ. 11 ve 12 yüzyıla dayanan ve günümüze kadar özelliğini koruyan tarihin tozlu sayfalarını mutlaka aralamalısınız. Efes Antik Kenti'ne geldikten sonra Şirince ve Meryem Ana'yı ziyaret etmeyi unutmayın.

Antalya Havalimanı – İzmir transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. İzmir Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı İzmir Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun