Belek Havalimanı Transfer

Antalyanın belek ilçesine geldiniz. Daha önceden belirlediğiniz Belek otelleri arasında seçmiş olduğunuz konaklama mekanında unutulmaz bir tatil yaşadınız ve eve dönüş zamanınız geldi. Artık eve dönme zamanı fakat başınıza gelebilecek en korkunç durumlardan biri uçağı kaçırmanız. Bu durumla karşılaşan yolcuların olduğu aşikardır. Belek Havalimanı Transfer hizmetini hem ekonomik hem konforlu hemde zamanında yapmaya çalışıyoruz. İlkelerimizin başında dakik olmak ve zamanında yolcularımızı uçağa binmeleri için havalimanına götürmek geliyor.

Antalya’da ortalama 300’ün üzerinde havalimanı Belek transferi yapan firma var. Peki siz en doğru firmayı veya size problem yaşatmayacak güzel ve keyifli geçen tatilinizin tatilinizin sakin ve akılda kalıcı olmasını sağlayacak firmayı nasıl belirleyeceksiniz.

Bu konuda Belek Antalya transfer konusunda deneyimlerimizi aktarmak istiyoruz. Öncelikle firmanın kurumsal olup olmadığını belirleyebileceğiniz bir kaç yöntemden bahsedelim. Firmanın sabit bir hattı varmı yoksa sadece gsm hattı üzerinden mi iletişim sağlıyorsunuz. Sonra web sitesi profesyonelmi hazırlanmış yoksa amatörce sıradan bir yapıyamı sahip. Ayrıca en önemli ve sonuncusu ise web sitesinde türsab belgesine sahip mi ? Türsab belgesi olmayan firmaların transfer satışı yapmaları yasaktır. Ayrıca ilgili yasa gereği binek araçlarla transfer tapılması yasaktır.

Antalyada Uber Bulunurmu veya Antalyada en ucuz transferi nasıl seçebilirim sorularına cevap bulabilirsiniz. Antalya il sınırları içinde Über hizmeti bulunmuyor. Antalya Belek transferi konusunda ücretlendirme hizmeti ekonomik olarak hesaplanmaktadır.

Ücret politikamız yılın 12 ayı aynı olmakla birlikte bayramlarda ve sezon diye tabir edilen nisan-ekim ayları arasında aynı fiyat geçerlidir.

Havalimanı Belek en ucuz transfer diye arama yapmayınız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak konusunda çaba gösteriniz.

Uber kalitesinde hizmet yanlış bir anlayıştır. Özel tranfser anlayışı daha önemlidir Antalyada uber demek özel transfer demektir.

Shuttle  transferi         

Paylaşımlı yolculuk olarak bilinmektedir. Ekonomik avantajları olmasının yanında birtakım dezavantajları da vardır. Uçaktan indiğiniz zaman sizi bekleyen bir transfer aracı yoktur. Sizin bekleyeceğiniz bir araç vardır. Tatil sonrası dönüşünüzde ise sizi aldıktan sonra alması gereken başka yolcuların da olduğunu asla unutmayın.

Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Belek Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun