Antalya Havalimanı Xperia Saray Beach Otel Alanya Transfer

Xperia Saray Beach Otel Alanya Transfer;

Antalya'nın gözde tatil beldesi Alanya, kıyı şeridi boyunca uzanan eşsiz plajlarıyla keşfedilmeyi bekliyor. Alanya'da bulunan yirmiden fazla plaj, deniz suyunun temizliğini ve plaj standartlarının uygunluğunu ifade eden Mavi Bayrak ödülüne sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsüyle kendinizi sınırsız eğlenceye bırakmak isterseniz Alanya Otelleri arasında seçiminizi yapın, tatil keyfini ikiye katlayın.

Alanya tatilinizi keyifli hale getirecek pek çok aktivite seçeneği bulunuyor. Uzun sahil şeridiyle öne çıkan Alanya'da elbette su sporlarında heyecanı yaşamadan dönülmez. Bölgedeki su sporu merkezlerine uğrayarak heyecan dolu su sporlarını deneyebilirsiniz. Dalış yapmayı seviyorsanız ya da su altı dünyasını merak ediyorsanız dalış merkezlerinde, isterseniz kısa süreli bir eğitim alabilir ya da lisansınız varsa Alanya'nın su altı dünyasını keşfedebilirsiniz. 

Antalya Havalimanından Xperia Saray Beach Otel Alanya Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  2 saat 20 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Xperia Saray Beach Otel Alanya Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun