Antalya Havalimanı Xperia Grand Bali Hotel Alanya Transfer

Xperia Grand Bali Hotel Alanya Transfer;

Antalya şehir merkezine 134 km ve Antalya Havalimanı’na 124,1km mesafedir. Xperia Grand Bali Hotel Alanya'ya transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 1saat 47 dakika sürmektedir.

Alanya’nın Akdeniz’de 100 kilometreyi bulan kıyısı, doğal ve uluslararası kurallara göre düzenlenmiş plajlarıyla ünlüdür. Plajlar geniş kumsallardan oluşur ve birçoğu Mavi Bayraklıdır.  Alanya’da deniz suyunun rengi kıyıda maviden turkuvaza dönüşür. Durgun havalarda dipteki balıkları, çıplak gözle görmek olasıdır. Alanya kent merkezinin tarihi yarımadaya göre batısında Kleopatra, doğusunda Keykubat ve Begonvil plajları vardır. 

Alanya’da güneşin batışı yeni bir yaşamın müjdesini verir ve gece yaşamı güneş yeniden doğuncaya kadar sürer.  Dans, müzik ve eğlencede sınır yoktur. Alanya’dan. Gökyüzündeki yıldızlar bile dans eder.

Alanya, yüzme maratonu, dağ bisikleti, plaj voleybolu, plaj futbolu, sokak hentbolü, sky ball gibi birçok farklı dalda uluslararası spor yarışmasına da ev sahipliği yapar. İlkbahardan sonbahara dek Alanya’da mutlaka uluslararası bir spor etkinliği vardır.

Antalya Havalimanı – Xperia Grand Bali Hotel AlanyaTransfer  hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Xperia Grand Bali Hotel Alanya - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Xperia Grand Bali Hotel Alanya Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun