Antalya Havalimanı Türkmen Tree Houses Olympos Transfer

Türkmen Tree Houses Olympos Transfer;

Olimpos Beydağları Milli Parkı alanı içerisinde bulunan Olympos Antik Kenti, antik Likya kentlerinden biri. Akdeniz’e açılan Olympos’un önemli bir liman kenti olduğu ve kentin ortasından geçen Olympos Çayı’nın gemilerin girdiği liman özelliğine sahip olduğu günümüze ulaşan arkeolojik verilerden anlaşılıyor.

Nehrin iki yanındaki çok sayıda antik tapınak, mezar ve kalıntılar defne ve böğürtlen çalısı ve diğer bitki örtüsüyle kaplı. Dar vadinin iki tarafında kurulmuş antik kenti gezmeyi unutmayın. Vadinin denize açıldığı yerdeki, iri taşlıklı plaj şahane. Derenin kuzey kısmındaki kayalık üzerinde Olympos’un son dönemini yansıtan orta çağ kalesi ve kalıntıları var. Olimpos Antik Kenti’nin sahil bölümü iri çakıl taşlı Olimpos Plajı‘na ev sahipliği yapıyor. Deniz kaplumbağaları caretta carettaların yumurtlama bölgesi olan plaj, Türkiye’nin en bakir, temiz, doğası korunmuş alanlarından biri.

Olimpos sahilindeki deniz, dağlardan gelen akarsuyun birleştiği bir noktada olduğundan deniz suyu diğer bölgelere göre her zaman daha serin oluyor. Sahilde Deliktaş mevkisinden itibaren Çıralı’dan ayrılan sahil Antalya’nın Kumluca ilçesi sınırlarında. Olimpos Koyu’nda denize girmek, koyun güneybatısındaki mağaralarda yüzmek, tekne turları ile koy çevresini keşfetmek ve tepelere tırmanıp sahile kuş bakışı bakmak yapılacak aktiviteler arasında.

Antalya Havalimanından Türkmen Tree Houses Olympos Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  1 saat 40 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Türkmen Tree Houses OlymposTransfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun