Antalya Havalimanı Türkler Transfer

Antalya Havalimanı’na 105 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 25 km. mesafede olan Türkler , doğanın cömert davrandığı ve doğal güzellikleri ile Akdeniz ikliminin buluşma noktası olan , Alanya’ nın en popüler tatil beldesidir. Huzurlu ve muhteşem atmosferi ile Alanya’ nın incisi Türkler, doğası ve harika manzarası ile son dönemde adından sıkça bahsettiren ve çok tercih edilen bir bölge haline gelmiştir. Çok fazla tarihi kalıntısı olmasa da misafirlerine ve özellikle doğa tutkunlarına adeta görsel şölen yaşatmaktadır.

Türkler otelleri sakin ve aynı zamanda eğlenceli bir tatil düşünenler için adeta biçilmiş bir kaftan. Her bütçeye hitap eden otelleri ve birçok konaklama konseptleri ile bir tatilden ne beklentiniz varsa hepsini tamamen karşılamaktadır. Sakin bir aktivite düşünüyorsanız eğer Türkler' in sahil kıyısında sevdiklerinizle hoş bir yürüyüş yapabilir ya da Alanya’ nın meşhur barlar sokağında eğlencenin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Türkler Transfer;

Antalya Havalimanından Türkler'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Türkler transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Türkler'e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Türkler transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Türkler Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun