Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Otelleri arasında tercih ettiğiniz bir otelde tatil yapmayı planladınız. Bu planlamanın sonrasında, tatilinizin güzel ve keyifli geçmesi için yapmanız gereken bir işlem daha var. Antalya Havalimanı transfer hizmetini kimden alacaksınız? Tercih ettiğiniz Antalya Hoteline nasıl gideceksiniz? Tabiki bu seçimi yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Antalya Havalimanı Transfer firması tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususları aşağıda sıralamaktayız;

1-Uçaktan indiğinizde sizi karşılayacak araç ve sürücünün alanda bekliyor olması,

2-Seçim yaptığınız otele konforlu bir araçla gitmek,

3-Sürücünün trafik kurallarına uyması ve sürüş güvenliği,

4-Sürücünün size ait eşyaların taşınmasında ve korunmasında hassasiyetle davranılması,

5-Tatilinizin keyifli bitmesinin ardından havalimanına doğru şekilde ve zamanında ulaşmanız,

6-Tabiki tüm bunları sağlarken cebinizinde zarar görmemesi fahiş fiyat ödememeniz.

Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurduğunuzda Antalya Havalimanı Transfer hizmetini gideceğiniz otelin kilometre hesabı yapılarak adil bir hesaplama ile sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz.

Tercih ettiğiniz Antalya Oteli ile havalimanı arasındaki mesafe (km) hesaplanarak fiyat verilmektedir. Transfer hizmeti verirken yanınızda bulunan en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için koltuk ücreti almıyoruz. Çünki sizin kıymelileriniz bizim de kıymetlimizdir.

Tatilinizin eğlenceli ve mutlu geçmesini diler bir sonraki tatilinizde görüşeceğimiz günü bekliyor olacağız.

Antalya Turizm Bölgeleri;

Antalya turizm bölgesi olarak ikiye ayrılmaktadır. Antalya doğu ve batı bölgelerinde birbirine benzer otellerin bulundu iki bölge şeklinde hizmet vermektedir. Batı turizm bölgesi Beldibi ile başlamakta ve Patara ile son bulmaktadır.

Doğu turizm bölgesi ise Kadriye belek ile başlamakta ve Alanya ile son bulmaktadır. Bu yazımızda bu bölgeler uaklıkları gezilecek yerler ve diğer detaylar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Doğu turizm bölgelerini incelerken Antalya Havaalanı transfer hizmetini nereden nasıl almanız gerektiği konusunda da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Antalya Doğu Turizm Bölgeleri;

Antalya’nın güzide turizm bölgelerinden biridir. Kadriye Belek ile başlayıp Alanya ile biten bölgenin adıdır. Havalimanına uzaklığı ise 20 km ile başlar 135 km ile biter. Mnavgat Şelalesi, Alanya Kalesi, Rafting, Dim Çayı ve The Land Of Legends belli başlı görülmesi gidilmesi gezilmesi gereken noktalardandır.

Antalya Havalimanı Kadriye Transfer;

Antalya Kadriye arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra kadriye Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Kadriye arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Kadriye Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Kadriye turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler birdahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Antalya Havalimanı Belek Transfer;

Antalya Belek arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Belek Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Belek arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Belek Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Belek turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Serik Transfer;

Antalya Serik arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Serik Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Serik arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Serik Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Serik turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Gündoğdu Transfer;

Antalya Gündoğdu arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Gündoğdu Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Gündoğdu arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Gündoğdu Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Gündoğdu turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer;

Antalya Çolaklı arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Çolaklı Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Çolaklı arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Çolaklı Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Çolaklı turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Ilıca Transfer;

Antalya Ilıca arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Ilıca Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Ilıca arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Ilıca Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Ilıca turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Manavgat Transfer;

Antalya Manavgat arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Manavgat Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Manavgat arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Manavgat Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Manavgat turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Side Transfer;

Antalya Side arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Side Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Side arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Side Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Side turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Sorgun Transfer;

Antalya Sorgun arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Sorgun Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Sorgun arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Sorgun Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Sorgun turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer;

Antalya Kızılağaç arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Kızılağaç Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Kızılağaç arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Kızılağaç Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Kızılağaç turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalianı Kızılot Transfer;

Antalya Kızılot arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Kızılot Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Kızılot arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Kızılot Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Kızılot turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Çenger Transfer;

Antalya Çenger arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Çenger Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Çenger arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Çenger Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Çenger turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer;

Antalya Okurcalar arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Okurcalar Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Okurcalar arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Okurcalar Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Okurcalar turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Avsallar Transfer;

Antalya Avsallar arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Avsallar Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Avsallar arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Avsallar Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Avsallar turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Türkler Transfer;

Antalya Türkler arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra Türkler Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Türkler arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Türkler Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Türkler turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Alanya;

Antalya Alanya arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı Alanya sıra Alanya Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Alanya arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Alanya Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Alanya turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Antalya Havalimanı Gazipaşa Transfer;

Antalya Gazipaşa arası 33,5 kilometre mesafede olup yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun yanı Gazipaşa sıra Gazipaşa Antalya Havalimanına 24,8 kilometre ve 20 dk sürmektedir. Antalya Gazipaşa arası transfer süresi normal koşullarda 25-35 dk arası sürmektedir. Gazipaşa Otelleri arsında seçmiş olduğunuz konaklama mekanına transferinizi konforlu, güvenli ve ekonomik olarak yapmaya çalışacağız. Antalya’nın Gazipaşa turizm bölgesinde yapmayı planladığınız tatilin güzel geçmesini diler bir dahaki tatilinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun