Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer;

Titreyengöl Antalya Havalimanı’na 75 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 5 km. mesafededir.Titreyengöl  görülmesi gereken yerlerdendir. 3.000 dönümlük arazi üzerine kurulu ve durgun hali ile ilgi çeken göl, adını en hafif rüzgârda bile üzerinde oluşan titremeler sayesinde almıştır.

Manavgat Şelalesi

Manavgat ilçesinin 3 km kuzeyinde bulunan,adını  bu ilçeden alan şelale,  ırmak sularının 3–4 m'lik bir falezden düşmesiyle meydana gelir. Az bir yükseklikten dökülmesine rağmen geniş bir alan üzerinde yüksek bir debiyle akar.

Apollon Tapınağı

Girişteki beyaz devasa sütunlarıyla Side’nin sembolü olan Apollon Tapınağı denizcileri ve liman kentlerini koruduğuna inanılan mitolojik Tanrı Athena ve Apollon’a ithafen M.S. 2 yüzyılda yapılmış. İyileştirme sanatının, kehanetin, ışığın ve güzelliğin tanrısı olduğuna inanılan Apollon’a adanan tapınak, Korint başlıklı sütunlarıyla günümüze tüm ihtişamıyla gelmiştir.

Side Antik Kenti

Likya Uygarlığı’ndan Büyük İskender’e, Persler’den Roma İmparatorluğu’na kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış büyüleyici bir tarihi kent Side. MÖ. 7 yüzyılda kurulduğuna inanılan ve ismi Nar anlamına gelen Side’nin, tarihi kalıntılarla denizin iç içe geçmiş olan mistik coğrafyasında gezmek gerçekten büyüleyici. Bazen mermer bir yolda yürürken birden ayaklarınızın kuma basmaya başlayabildiği gibi, begonvillerin örttüğü eski side evlerinin olduğu sokak da antik kalıntılara çıkarak sizi şaşırtabiliyor.

Aynı zamanda Side sahip olduğu lokasyon itibari ile batıda  Perge ve Aspendos Antik Kentleri’ne doğuda ise Alanya ‘ya yaklaşık 50 km mesafededir. 

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer;

Antalya Havalimanından Titreyengöl'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Titreyengöl transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Titreyengöl'e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Titreyengöl transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Manavgat Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

Bölge Otelleri ve Transfer

Antalya Havalimanı - Lake and River Side transfer

Antalya Havalimanı - Riolavitas Spa Resort transfer

Antalya Havalimanı - Linda Resort transfer

Antalya Havalimanı - Side Ally Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Grand Prestige Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Maya World transfer

Antalya Havalimanı - Maya Golf transfer


Antalya Havalimanı - Labranda Excelsior transfer

Antalya Havalimanı - Otium Eco Club transfer

Antalya Havalimanı - Water Side Resort Spa transfer

Antalya Havalimanı - Pegasos World transfer

Antalya Havalimanı - Nashira Resort transfer

Antalya Havalimanı - Kaya Select transfer

Antalya Havalimanı - Diamond Premium transfer

Antalya Havalimanı - Port River transfer

Antalya Havalimanı - Otium Seven Seas transfer

Antalya Havalimanı - J'adore Deluxe transfer

Antalya Havalimanı - Bosphorus Sorgun transfer

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun