Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Tekirova Antalya Havalimanı’na 75 km. Kemer Şehir Merkezi’ne 15 km. mesafededir. Tekirova denince akıllarda, Kemer’ in gözdesi, bir Akdeniz rüyası, berrak ve yumuşacık kumu, masmavi ve pırıl pırıl denizi ile deniz – kum – güneş üçlemesinin en muhteşem, en büyüleyici hali canlanıyor. Mavi bayrak ödüllü temiz plajları, mis kokulu havası, tarihi güzellikleri ile bir doğa harikası olan bu şirin belde, huzur arayanlar için tam bir kaçış noktası olacak. Oksijen dolu temiz havası ile ortaya yeşil ve mavinin pek çok tonunu bir arada görebileceğiniz enfes bir manzara seren Tekirova’ nın etkisinden kolay kolay sıyrılamayacaksınız.

Başlıca Gezilmesi Gereken Yerler

Tahtalı Dağı

Mitolojideki adı Olympos Dağı olan Tahtalı' nın adını alış şekli de ilginçtir. Bu dağ ve yamaçları, göçmen kuşlardan dağ güvercinlerinin konaklama yeridir. Kalabalık sürüler halinde gelen dağ güvercinleri burada bir süre konaklarlar. Tahtalı' nın etekleri dağ güvercinlerinin en sevdikleri ve onun içinde kalabalık geldikleri yerdir. Bu güvercinlere yerli halk tarafından “Tahtalı” denmektedir. Bu dağ güvercinlerine Tahtalı denmesinden dolayı da bu dağın adı Tahtalı olarak kalmıştır. Mitolojideki Olympos Dağı olmuştur böylece Tahtalı Dağı.

Tahtalı Dağı yakın zaman içerisinde kış sporu ve kış turizmine elverişli bir merkez haline gelmiştir. Tahtalı Dağı üzerinde bulunan teleferik Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa' nın ise en uzun teleferik hattından biridir. Muhteşem doğa manzarasında mahrum kalmak istemiyorsanız hiç durmayın sizi bekliyor Tahtalı dağı.

Eko Park

2005 yılında açılmış ve bitkilerin ve sürüngenlerin eko içerisinde serbestçe yaşayabildiği doku minyatürü olan Eko Park, türleri yok olma tehlikesi altındaki sürüngenlere ve bitkilere hizmet ederken, Dünyada koruma altında bulunan pek çok sürüngen ailelerine doğal yaşam alanları hazırlayarak onların yaşamlarına katkıda bulunmaktadır.

Üç Adalar Koyu

Sualtı Dünyasına özel bir ilginiz varsa ilk durağınız olmalı Üç Adalar. Her yıl binlerce yerli ve yabancı misafirlerimizin uğrak yeri olan adalar doğası ve serin sularıyla başınızı döndürecek.

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer;

Antalya Havalimanından Tekirova'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Tekirova transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Tekirova'ya gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Tekirova transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bunu bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Tekirova Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun