Antalya Havalimanı Sorgun Transfer

Sorgun Antalya Havalimanı’na 75 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 5 km. mesafede bulunmaktadır. Hem tarihi hem de doğal güzellikleri bir arada sunan Sorgun, dinlendiren havası ve masmavi plajları ile unutulmayacak tatilimkânı sunmaktadır. Huzurla içiçe, mis gibi cennet kokan çam ağaçları ve tertemiz incecik kum denizi ile de bölgenin en güzel plajı, Sorgun Plajıdır.

Her bütçeye hitap eden kaliteli otelleri ile özellikle ailelerin tercihi haline gelmiştir. Sakin ve kaliteli bir tatil arayanların tercihi olan bölge denize sıfır ve farklı konseptleri ile hizmet veren otelleri ile yaz sezonunda yoğun ilgi görmektedir. Sorgun'da birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Manavgat Şelalesi' ne günübirlik turlarla gidebilir, rafting turlarına katılabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Sorgun Transfer;

Antalya Havalimanından Sorgun'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Sorgun  transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havalimanından Sorgun'a gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Sorgun transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Gündoğdu Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun