Antalya Havalimanı Side Transfer

Antalya transfer bölgelerinin en geniş alana sahip bölgelerinden biri de Side Bölgesidir. Side Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı tarihsel ve kültürel olarak çok zengin bir bölgesidir  Side Antik Kenti, Anfi Tiyatro ve Apollon Tapınağı en önemli antik yapılarındandır. 

Google aramalarında genellikle aşağıdaki veriler kullanılmıştır. 

1- Havalimanı Side Transfer

2- Antalya Havalimanı Side Transferi

3- Side Havalimanı Transfer

4- Side Antalya Havalimanı Transfer

5- Antalya Havalimanı Side Otel Transfer

6- Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

7- Antalya Havalimanı Manavgat Transfer

8- Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer

9- Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

10- Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer

şeklindedir.

Antalya Havalimanı Side Transfer bölgesi, Alanya bölgesinden sonra en geniş transfer alanıdır. Lykia World Otelden başlayıp, Kızılağaç Lyra lesort otele kadar uzanmaktadır.

Antalya Havalimanı Side Transfer süresi 1 saat ile 2 saat arasında değişmektedir. Mesafe 45 km ile 90 km arasında değişmektedir. Spor kamp turizminin gelişmesi ile birlikte Side bölgesinde de altyapı çalışmaları devam etmektedir. Titreyengöl huzur bulmak isteyen misafirlerin gözde gezi rotalarındadır. Ünlü Manavgat şelalesi, Oymapınar barajı ve kanyon gezileri, Köprülü Kanyon rafting alanı ve Jeep safari gibi alternatif tatil destinasyonlarında çok imkana sahiptir.  

Side Havalimanı transferi rezervasyonu yaparken lütfen içhat uçuşları için en az 1 saat ve dış hat uçuşları için en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Yolculuğunuzu da 1,5 saat olarak hesaplayıp, ona göre rezervasyon yapınız.

Havalimanlarında, otellerde ve talep ettiğiniz her noktada, en kısa sürede buluşmak dileğiyle..

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun