Antalya Havalimanı Safir Pansiyon Çıralı Transfer

Safir Pansiyon Çıralı Transfer;

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Ulupınar Köyünün kıyıya açılmış bir uzantısı Çıralı. Dinginlik, sessizlik, alabildiğine yeşil ve huzur. Çıralı‘nın tam da karşılığı bu olsa gerek. Yapılaşmanın getirdiği çirkinliklerden uzak, sırtını verdiği yemyeşil dağların eteğinde yeşil ve mavinin buluştuğu Akdeniz’in gizli kalmış bir köşesi gibi burası.

Şahane butik otelleri ve nefis bungalovları, temiz ve sakin sahiliyle tam da kafa dinlenecek bir kasaba. İstanbul’dan kaçıp gelen müdavimleri her sene bu huzurdan paylarına düşeni almaya geliyor. Çok iyi butik otelleri, tasarım bungalovları, nefis bahçelere sahip konaklama tesisleri var. Bölgenin en iyi otel ve pansiyonları burada. Caretta kaplumbağalarının yumurtladığı nefis sahil şeridinin hemen arkasında uzanan portakal bahçelerinden yayılan çiçek kokusu baş döndürücü. Narenciye ağaçları, begonvillerin süslediği birbirinden güzel bungalovları gizliyor. Gürültü, patırtı ve yüksek sesten uzak, dinlenme garantili bir belde burası. Sahil civarında ise çok iyi gurme lezzetlerin tadına bakabileceğiniz restoranlar var.

Antalya Havalimanından Safir Pansiyon Çıralı Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  1 saat 37 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Safir Pansiyon Çıralı Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun