Antalya Havalimanı Payallar Transfer

Antalya Havalimanı’na 110 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 20 km. mesafede olan Payallar,turistik tesisleri ve sunduğu tatil alternatifleri bakımından turizm sezonunda yerli ve yabancı turislerin akınına uğramaktadır.Türkiye' nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Alanya’ ya bağlı olan Payallar tatilinizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz en iyi tatil rotalardan biridir.Masmavi denizi ve kum plajları ile adeta bir cenneti andıran Payallar, genellikle 4 veya 5 yıldız otellere sahip olmaktadır. Bir tatilden istediğinizin daha fazlasını sunan Payallar Otellerinde muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

Ayrıca merkeze yakın olan bölgede birçok aktivite seçeneği bulabilirsiniz. Bölgede yaygın olarak yapılan rafting, doğa yürüyüşü, yamaç paraşütü, jeep safari ve zirve tırmanışları ile adrenalin dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Payallar Transfer;

Antalya Havalimanından Payallarda bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Payallar transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Payallar'a gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Payallar transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Payallar Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,   

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun