Antalya Havalimanı Olympos Deep Green Bungalow Transfer

Olympos Deep Green Bungalow Transfer;

Antalya şehir merkezine 25 km ve Antalya Havalimanı’na 40 km mesafedir. Olympos Deep Green Bungalow ' a transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 30 dakika sürmektedir.

Antalya’nın güney sahillerinde Phaselis’ten sonra ikinci önemli liman kenti Olympos’tur. Şehir adını 16 kilometre kuzeyindeki Toroslar'ın batı uzantılarından biri olan 2 bin 375 metre yüksekliğe sahip Tahtalı Dağı’ndan alır. Beydağları-Olympos Milli Parkı sınırları içindedır.  Kentin günümüze ulaşmış kalıntılarının çoğu orman içinde ağaç ve çalılarla örtülü olup Helenistik, Roma, Bizans dönemlerine aittir.

Ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olan Olympos, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleriyle görenleri adeta büyülemektedir. Farklı konaklama imkanlarının olduğu Olympos, bu bakımdan gelenlerin beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır. Bungalovlar, ağaç evler gibi farklı seçenekler olduğu gibi Olympos pansiyon seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Olympos pansiyon hizmetleri bakımından oldukça gelişmiştir ve kalitesi son derece yüksektir. Olympos, misafirlerine farklı seçenekler sunan bir bölgedir ve buraya gelenler her gün farklı bir etkinlik yapma fırsatı yakalar. Tatil için bu bölgeyi tercih ederseniz bir gün atv ile safari yapar diğer gün denizin altında yatan güzellikleri görmek için dalış yaparsınız. Her güne farklı bir aktivite sığdırma şansını yakalayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı – Olympos Deep Green Bungalow transfer  hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Olympos Deep Green Bungalow - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Olympos Deep Green BungalowTransfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun