Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer

Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer;

Antalya Havalimanı’na 100 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 30 km. mesafede olan Okurcalar yerli ve yabancı turistler arasında oldukça popüler olan bir turizm beldesidir. Akdeniz ikliminin sıcaklığını hissettiren bölge, Yeşilin içinde sakin ve huzurlu bir tatil tercih etmek isteyenler için ideal bir bölge olmaktadır. Ayrıca tarihi yerlere ve doğal güzelliklere yakın konumuyla da bir hayli dikkat çekiyor.

Antalya Havalimanından Okurcalar'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Okurcalar transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Okurcalar'a gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Okurcalar transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Okurcalar Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun