Antalya Havalimanı Muğla Transfer

Antalya Havalimanı Muğla Transfer;

Antalya Havalimanın’dan 322,7 km mesafedir.Antalya Havalimanı İzmir Transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 4saat 6 dakika sürmektedir. 

Tatilin merkezi Muğla'da Bodrum ve Dalaman havalimanları ile bölgelere ulaşım daha kolay hale gelmektedir. Masmavi denizi, beyaz ve küçük evleri, her sokakta renk renk açan çiçekleri ile adeta huzuru temsil ediyor. Huzurun adresi Muğla, hareketli sokakları ve mekanları ile aynı zamanda eğlencenin de en önemli adresidir.

Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz beldesi içerisinde bulunan bu vadi gelir gelmez sizi cennetten bir bahçenin içinde hissetmenizi sağlayacaktır. Yılın her günü yerli ve yabancı bir çok ziyaretçiye ev sahipliği yapan vadiyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Saklıgöl; yeşil ve mavinin uyumu hiç bu kadar etkileyici olmamıştı! Doğa ile başbaşa kalabileceğiniz, huzurlu saatlerin adresi olan Saklıkent, eşsiz güzellikleri ile görenleri kendisine hayran bıraktırmaktadır.

Dünyanın yedi harikasından biri sayılan, kolonlarıyla Yunan mimarisini, piramit şeklindeki çıtası ile de Mısır mimarisini birleştiren, oldukça büyük boyutlardaki mezar olarak anılan Halikarnas Mozolesi, eşsiz mimarisi nedeni ile görülmeye değer bir eserdir.

Antalya Havalimanı – Muğla transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Muğla Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Muğla Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun