Antalya Havalimanı Marmaris Transfer

Antalya Havalimanı Marmaris Transfer;

Antalya Havalimanı’dan 328,9 km mesafedir. transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 4saat 27 dakika sürmektedir.

Marmaris, Muğla’nın bir ilçesi olup, Muğla’nın yönetim merkezi niteliğinde olan turistik bir beldesidir. Bölgenin yat limanları yanı sıra, uzun ve mavinin birbirinden farklı tonu bulunan koyları ile eski çağlarda kralların dağlara inşaa edilmiş tarihi mezarlıkları gibi pek çok fantastik noktayı bünyesinde bulunduran büyük bir ilçedir. Marmaris’in doğa ve tarih ile bütünleşen eşsiz yapısının yanı sıra bölgenin coğrafi konumu ile de çok yoğun turist akımına uğramaktadır. Ekonomisini kendi kendine canlı tutabilecek kadar güçlü olan ilçede ultra lüks oteller de mevcuttur. Konaklayanlarının her ihtiyaçlarına cevap verebilen, aqua parkları bulunan, su sporları ile normal sporların hepsini bünyesine eğitimli kadrosu ile verebilen bu lüks otellerde konaklayıp, Marmaris’in tarihi mekanlarını gezebilir, beldenin denizinde yaz sıcaklarından korunabilirsiniz. Pek çok, İngiliz ve Alman turiste de ev sahipliği yapan belde sayesinde her gün farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Marmaris Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Antalya Havalimanı Marmaris Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Marmaris Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun