Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer

Alanya şehir merkezinin 15 km. doğusunda bulunan Mahmutlar Antalya Havalimanı’na 145 km. mesafededir.

Mahmutlar ,Alanya Şehir Merkezi’ne yakınlığı dolayısı ile yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği destinasyonlardandır.İlçenin sahilini boylu boyunca kaplayan kum,birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yapmaktadır.

 

Laertes Antik Kenti

Antalya il sınırları Alanya ilçesi yakınlarındaki antik kent.
Laertes, Alanya’nın 25 kilometre doğusunda Toroslar’da bir vadi ağzında yükselen yamacın eteğinde kuruludur. Kent, Antik Çağ’da Dağlık Kilikya olarak bilinen bölgenin içindedir. İç kesimde olmasına karşın kentin limanı da vardır. Laertes’te bulunan MÖ 7. yüzyıla ait ve üç yanı Fenike dilindeki yazıt, Alanya Müzesi’nde sergilenmektedir.

 

Atatürk Müzesi


1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün bir müddet kalıp dinlendiği ve tarihi sivil mimarlık örneklerinin bir temsilcisi konumunda olan ev, 1984 yılında sahibinin bağışlaması ile müze olarak ziyarete açılmıştır. İlk katında Atatürk’ün bazı fotoğraf, kişisel eşyaları ve tarihi belgelerinin sergilendiği evin üst katında ise oturma, çalışma ve yatak odaları olarak eski Alanya evlerinin karakteristik yapısını gözlemleyebilirsiniz.

 

Fosforlu Mağara


Sadece deniz yolu ile ulaşılabilen ve içinden küçük teknelerin geçebildiği Fosforlu Mağara, ismini jeolojik yapısından kaynaklanarak içinde oluşan ışık oyunlarından alıyor. Tur sırasında denize girmek ise, işin eğlenceli kısmı

 

Alanya Kalesi

Helenistik Roma dönemi tarihi kale kalıntılarının yanına, 13. yüzyılda Selçuklu Hanedanı Alaaddin Keykubat tarafından inşa ettirilen kale, Alanya’da mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Kayalık bir yarımadanın üzerinde, 250 metre yükseklikte yer alan zirvesinde, açık alan müzesi olarak değerlendirilen bir de iç kale bulunmaktadır. Ayrıca Kanuni Sultan Süleyman Camii, Sitti Zeynep Türbesi, Akşabe Sultan Türbesi, Selçuklu Hamamı, Arasta, Bedesten, irili ufaklı sarnıçlar, deniz feneri ve zindanlarıyla birlikte günümüze kadar korunabilmiş Türkiye’nin tek Selçuklu kalesi olması burayı ziyaret etmeniz için en önemli sebeptir.

Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer;

Antalya Havalimanından Mahmutlar'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Mahmutlar transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Mahmutlar'a gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Mahmutlar transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Mahmutlar Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

 

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun