Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

Kumköy Antalya Havalimanı’na 65 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 75 km. mesafede bulunmaktadır.Antik bir liman kenti olan Kumköy, ılıman Akdeniz iklimi, doğası ve gezilip görülecek tarihi yerlere yakınlığı ile her yıl binlerce misafir ağırlıyor. Hayranlık uyandıran güzellikte olan Kumköy, tüm yılın yorgunluğunu Akdeniz' in muhteşem tarihi sokaklarında gezerek atmak isteyenleri beklemektedir. Konaklamak isteyenlerin ise tercih edebilecekleri farklı konsepte birçok oteller hizmet vermektedir.Deniz kıyısında bulunan birçok restoranları yoğun ilgi görmektedir. Burada masmavi denizinden çıkan birbirinden lezzetli taze balıkları ve dünya mutfağından tatları deneyebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer;

Antalya Havalimanından Kumköy'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Kumköy transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Kumköye gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Kumköy transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Kumköy Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun