Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Antalya Havaalimanı'na 115 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 15 km. mesafede olan Konaklı gerek yerli gerekse yabancı turistlerden yoğun talep görmekte olan bir turizm beldesidir. Konaklı, Alanya ilçesine bağlı olan ve kendi gibi turizm potansiyelini devamlı yükselten bir önemli bir tatil beldesidir. Mavi bayraklı plajlara sahip ve yeşil bir tabiata hâkim olan bölge, Akdeniz’ in son yıllarda önemle parlayan tatil beldesi olmaktadır.
Nadide bir turizm beldesi olma yolunda ilerleyen Konaklı, modern tesisleri ile ön plana çıkmış, misafirlerine sunduğu kaliteli hizmet ve konforlu odalara ile doğanın içinde siz değerli misafirlerine keyifli bir tatil imkânı sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Konaklı Transfer;

Antalya Havalimanından Konaklar'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Konaklar transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Konaklar'a gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Konaklar transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Konaklar Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun