Antalya Havalimanı Kalkan Transfer

Batı Antalya’da, son yıllarda İngiliz turistlerin başlattığı ve çoğunlukta olduğu yoğun bir yabancı nüfusa sahip olan Kalkan, konum olarak Yunan Meis Adası’na yakınlığıyla önem arz eden Kaş’ın Mavi Bayrak ödüllü, tertemiz ve oldukça güzel bir beldesidir. Eskiden bir Rum balıkçı köyü olan Kalamaki’den geriye kalan kilise, bugünün Kalkan’ında cami olarak kullanılmaktadır. Kalkan denizi taşlıktır fakat çok yakınında bulunan Patara plajı ve sığ denizi bir alternatif oluşturmaktadır.

Havalimanı Kalkan Transfer; Antalya Havalimanından Kalkan’te bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Kalkan transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havalimanın'dan Kalkan’e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Havalimanı Kalkan transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 3 saat 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Kalkan arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 240 km olarak, Kalkan Otelleri’ne göre değişmektedir.
Antalya Havalimanı Transferi denildiği zaman akla gelen geçmişi ve operasyon ekibi ile siz misafirlerimizin tatile güzel başlaması ve tatil bitiminde evinize huzurlu rahat ulaşmanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.

Kalkan Havalimanı transfer rezervasyonu yaparken ilgili yasa gereği seyahat edecek yolcuların isim ve soy isimlerinin yolcu güvenliği açısından tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Kalkan transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Kalkan Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun