Antalya Havalimanı Kale Apart Kaş Transfer

Kale Apart Kaş Transfer;

Türkiye’nin Güney kıyısında, Yunanistan Meis Adası’na en yakın  noktayı oluşturan Kaş , tarihi eserleri ve doğa güzellikleriyle önemli turizm potansiyeline sahiptir. Akdenizin en asi ruhlu en kendine özgü ve en farklı şehridir Kaş.kaş demek denizle içli dışlı olmak , antik çağların izlerinde dolaşmak , doğanın güzelliğiyle mest olmak demek.

Kaş denizi hafif serindir.yazın sıcaklığını serin sularda ferahlayarak geçirebilirsiniz. Kaş ve etrafı caretta carettaların üreme ve yaşama alanı aynı zamanda. Yüzerken yada daldığınızda onlardan biriyle karşılaşmanız mümkün.

Kaş'ta ne yenir? sorusuna verilecek bir çok cevabımız var. Balıktan mezelere, etlerden kebaplara, zeytinyağlı Akdeniz mutfağından tatlılara kadar geniş bir yelpazesi var.

Son dönemde popülerliği giderek artan tatil noktası Kaş’a ulaşım seçenekleri çok fazla Toplu taşıma, özel araç, taksi veya havalimanı transfer yaparak ulaşmak mümkün ve de çok kolay.

Antalya Havalimanından Kale Apart Kaş  Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  3 saat 14 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Kale Apart Kaş   Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun