Antalya Havalimanı Gündoğdu Transfer

Gündoğdu Antalya Havalimanı’na 60 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 20 km. mesafededir. Masmavi suları, çam kokulu sahilleri, dillere destan doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Tertemiz koyu ve plajları içinde barındıran Gündoğdu kendine hayran bırakacak cinsten bir tatil beldesidir. Gündoğdu, doğası ve huzurlu atmosferiyle dinlendirici bir tatil isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yeşilin içinde sakin ve huzuru arayanların tercih etmeleri gereken bu bölgede, tarihin ve doğanın yanı sıra her damağa hitap eden leziz yemekleri ile unutulmaz tatilin kapılarını aralamaktadır.

Antalya Havalimanı Gündoğdu Transfer;

Antalya Havalimanından Gündoğdu'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Gündoğdu  transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havalimanından Gündoğdu'ya gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Gündoğdu transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Gündoğdu Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun