Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer

Evrenseki Antalya Havaalanı’na 65 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 10 km. mesafede bulunmaktadır. Yüzlerce yıllık geçmişi ile çok eski yerleşim yer olan ve tarihi boyunca Hititler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi çok büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu bölgenin köklü bir geçmişi vardır. Büyülü atmosferi ile Side' nin en güzel beldelerinden biri olan Evrenseki denizi, kumu ve güneşi ile kendine adeta hayran bırakmaktadır. Mis gibi havasıyla ve nefes alabileceğiniz yemyeşil ağaçlarıyla vazgeçilmez tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Zengin tarihi ile beraber 5 yıldızlı otelleri ile Antalya' da turizmin gelişmiş olduğu beldelerden biridir ayrıca. Oteller genellikle denize sıfır konumunda yer almakla birlikte her bütçeye hitap eden konseptleri ile uygun fiyatlı konaklama seçenekleriyle, ekonomik bir tatilin kapılarını aralıyor.

Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer;

Antalya Havalimanından Evrenseki'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Evrenseki  transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Evrenseki'ye gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Evrenseki transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Evrenseki Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun