Antalya Havalimanı Demre Transfer

Demre (Myra), kuruluşu ve tarihi bakımından Likya’nın en önemli şehirlerinden birisi olup yıllardır Hıristiyanların ilgisini çeken ve her yıl 6 Aralık’ta Noel Baba etkinliklerinin gelenekselleştiği bir ilçedir. Antalya’nın Finike ve Kaş ilçeleri arasında konumlanan Demre; kabartmalar ve yazılarla donanmış mezarlarıyla arkeolojik ve tarihî çalışmaların hedefi olmuştur.
Hem tarihî dokusu hem de coğrafî yapısıyla turizm açısından özel bir durumda olan ilçede Noel Baba Kilisesi, Myra Antik Kenti ve Tiyatrosu, Andreake Antik Kenti, Kaya Mezarları ve Simena Antik Kenti görülmesi gereken yerlerdir. Kekova adaları ve Batık Kent’in tertemiz denizi ve sahiliyle de turizmde cazip bir konumdadır.Tarihi dokusu ve muazzam doğası ile adından tüm dünyada söz ettiren Demre, Antalya’nın en turistik bölgelerinden biri olmayı başarmıştır. Özellikle yaz aylarında bünyesiyle fazlasıyla turist çeken Demre ilçesi, ülkemizin de turizm kalbi olmuştur. Hem lüks hem de butik otelleriyle beraber her kesime hitap edebilecek kapasitede olan Demre’de keyifli ve eğlenceli bir tatil yapabilir, en güzel anılarınızı ve eğlencelerinizi biriktirebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun