Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer

Çolaklı Antalya Havalimanı'na 57 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 18 km. mesafededir. Türkiye’ nin turizm de ki hızlı gelişiminden en büyük payını almış olan Çolaklı, eşsiz güzellikte ki plajları ve tarihi yerleri olmasından dolayı yatırımcılarının dikkatini çekmiş ve genellikle 4 veya 5 yıldız otellerin olduğu turizm bölgesi haline gelmiştir.

Çolaklı, küçük bir tatil beldesi olsa da incecik kumları, masmavi plajları ve sayısız doğal güzelliklerinden dolayı yaz sezonu boyunca en çok tercih edilen tatil bölgeler arasındadır. Bu şirin tatil beldesinde birçok aktiviteyle tatilinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Örneğin, masmavi denizlerinde dalış yapabilir veya  Jeep ve safari turlarına katılabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer;

Antalya Havalimanından Çolaklı'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Çolaklı  transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havalimanından Çolaklı'ya gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Çolaklı transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Çolaklı Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun