Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

Boğazkent Antalya Havalimanı'na 48 km. Serik Şehir Merkezi’ne 15 km. mesafededir.Bölgede Avrupalı turist yoğunlukta olup,bölge çok fazla tatil sitesine ev sahipliği yapmasından dolayı yerli turistler tarafından da oldukça rağbet görmektedir. 207 kuş türünün bulunması sebebi ile Kuş Cenneti diye adlandırılan Boğazkent, Antalya ilinin Belek ilçesinde yer almaktadır. Kış ve yaz aylarında üremek için burayı tercih eden kuşlar bölgede varlıklarını gösterip gökyüzünde adeta görsel şölen yaşatmaktadır. Caretta Caretta'ların da yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği 17 bölgeden birisidir. Sahil boyu uzanan geniş kumsallarının doğallığını koruduğu için Mavi Bayrak ile taçlandırılmıştır. Turizmin hızla gelişim gösteren bölgeleri arasında yer alan hizmet kalitesi yüksek Boğazkent otelleri ile tatilinizin keyfini çıkartıp mükemmel plajlarında deniz - kum - güneş üçlüsünün tadına varacaksınız.

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer;

Antalya Havalimanından Boğazkent'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Boğazkent  transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalimanından Boğazkent'e gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Boğazkent transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Boğazkent Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun