Antalya Havalimanı Belek Transfer

Bu yazımızda da yine google da aranan transfer güzergahları değerlendirilmeye devam edilecektir.

Antalya transfer bölgelerinin en önemlilerinden biri olan Belek bölgesi için yapılan aramlar değerlendirilecektir.

Belek Bölgesi için en çok yapılan google aramaları;

1- Havalimanı Belek Transfer

2- Antalya Havalimanı Belek Transferi

3- Belek Havalimanı Transfer

4- Belek Antalya Havalimanı Transfer

5- Antalya Havalimanı Belek Otel Transfer

6- Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

7- Antalya Havalimanı Belek VİP Transfer

8- Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

9- Antalya Havalimanı Kadriye Transfer

10- Kadriye Antalya Havalimanı Transfer

şeklindedir. Bu transfer destinasyonu Antalya Havalimanından en çok tercih edilen özel transfer destinasyonudur. 

Antalya Havalimanı Kadriye Transfer süresi ortalama 30 dakikadır ve mesafe 30-35 km arasındadır. Kadriye Havalimanı transferi satın alırken lütfen içhat uçuşları için en az 1 saat ve dış hat uçuşları için en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. yolculuğunuzu da 1 saat olarak hesaplayarak transfer saatinizi belirleyiniz. 

Antalya Havalimanı Belek Transfer süresi ortalama 45 dakikadır ve mesafe 35-45 km arasındadır. Antalya'nın en iyi otellerinin çoğu bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca bilindiği üzere Golf otelleri ile de ünlüdür. Kış dönemi birçok yerli ve yapancı spor klüplerinin kamp için tercih ettikleri Belek haklı bir üne sahiptir. Belek Havalimanı transferi satın alırken lütfen içhat uçuşları için en az 1 saat ve dış hat uçuşları için en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Yolculuğunuzu da 1 saat olarak hesaplayarak transfer saatinizi belirleyiniz. 

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer süresi ortalama 1 saattir ve mesafe 40-50 km arasındadır. Belekten sonra gelmektedir. Her ne kadar Belek ve Kadriye gibi Serik illçesine bağlı olsa da, transfer hizmetleri değerlendirilirken farklı bir bölge olarak değerlendirilmektedir. Belek kıyı şeridi otellerle dolduğundan ve yer kalmadığından otel yatırımcılarının dikkatini çeken ve hızla gelişen bir bölgedir.  Boğazkent Havalimanı transferi rezervasyonlarında da lütfen içhat uçuşları için en az 1 saat ve dış hat uçuşları için en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini gözden kaçırmayınız ve yolculuğunuzu da 1-1,5 saat olarak hesaplayarak transfer rezervasyonunuzu yapınız.

Havalimanlarında, otellerde ve talep ettiğiniz her noktada, en kısa sürede buluşmak dileğiyle..

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun