Antalya Havalimanı Bayrams Tree Houses Olympos Transfer

Bayrams Tree Houses Olympos Transfer;

Olympos, Akdeniz bölgesinde bulunan Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı bir beldedir. 

Cennet gibi doğasıyla görenleri büyüleyen Olympos şehrin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz, bol oksijenli havasıyla bedeninizi dinlendirebileceğiniz, masmavi sularla gönlünüzce yüzebileceğiniz Akdenizin favori tatil beldelerinden biridir. Olympos'ta ve çevresinde geziilip görülecek yerlerin sayısı fazladır.Gezinize antik çağlardan bu güne yanmaya devam eden yanartaştan başlamanızı tavsiye ederiz.Özellikle gün batımında harika bir manzaraya sahip olan Yanartaş'a  gece turlarıda düzenlenmektedir. Olympos antik kenti geçmişten günümüze miras kalan tarihi yapılarla oldukça ilgi görmektedir. Eğer yaz aylarında Olympos'a yolunuz düşerse Çıralı sahilinde deniz kaplumbağalarının yavrularını görme şansı bulabilir, farklı bir deneyim kazanabilirsiniz, Ulupınarda şelale kenarında alabalık keyfi yapabilir, Olympos ve Musa Dağının zirvesinde eşsiz günbatımı manzarasını izleyebilirsiniz. Ceneviz Koyu,Adrasan,Phaselis Koylarına giden tekne turlarına katılabilir, gün boyu deniz ve güneşi tadını çıkarabilirsiniz.Doğa yürüyüşünü seviyorsanız en iyi yürüyüş parkurlarından biri olan Likya yolunun olympostan geçtiğini unutmayın.

Antalya Havalimanından Bayrams Tree Houses Olympos Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  1saat 35 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Bayrams Tree Houses Olympos Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun