Antalya Havalimanı Alremu Apart Hotel Side Transfer

Alremu Apart Hotel Side Transfer;

Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Manavgat sınırları içerisinde yer alan Side en çok da yaz aylarında sayısız yerli ve yabancı turistin ilgi odağında olmaktadır. El değmemiş doğal güzellikleri ve tarihi / antik mekanları ile her göreni kendine hayran bırakan Side, Antik Dönem’de Pamfilya Bölgesi’nin en önemli liman kenti idi.

Kültürel mirasları ve tarihi değerleri ile meraklıları için tam bir hazine değerinde olan Side, her ne kadar yılın dört mevsimi ziyaret edilebilir bir yer olsa da en çok yoğunluk yaz aylarında olmaktadır. Trekking, su altı dalışı, jeep safari, tekne turu, rafting ve daha pek çok aktivite yapma imkanı sunan Side’de her bütçeye uygun konaklama tesisi bulunmaktadır. Tam tamına dokuz tane mavi bayraklı plajının olduğu beldenin cam gibi sularında dilediğinizce yüzebilir, altın kumsallarında güneşlenerek anın tadını çıkarabilirsiniz. Antik kentleri, mağaraları, şelaleleri ve kanyonlarını keşfe çıkarak Side seyahatinize farklı bir renk katabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Alremu Apart Hotel Side Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  57 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Alremu Apart Hotel Side Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun