Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Antalya Havalimanı  Alanya Transfer;

Yorucu günleri geride bırakmak biraz olsun rahatlamak ve dinlenmek için Alanya otellerinde tatil yapmaya karar verdiniz. Güzel bir karar aldınız. Bizler ise bu tatile başlarken sıkıntı yaşamamanız için sizleri havaalanından alarak konforlu araçlarımızla ve güvenilir profesyonel şoförlerimizle konaklama yapacağınız Antalya Havalimanı Alanya Transfer hizmeti vermeye ulaştırmaya çalışacağız.

Antalya Havalimanı Transfer konusunda  transfer hizmetini veren birçok firma ile karşı karşıyasınız. Hangi firmayı tercih etsem sorun yaşamam diye düşündüğünüzde neden bizimle transfer yapmanız gerektiğini anlatmaya çalışalım. Öncelikle şeffaf olduğumuzu anlatalım. Alınacağınız mekanı ve gitmek istediğiniz yeri seçtiğinizde bu iki mesafe arası uzaklık google maps tarafından hesaplanarak size ücret çıkarılmaktadır.

Sabit fiyatımız yok, Havalimanı Belek şu kadar, Havalimanı Kemer bu kadar diye bir ücretlendirme bizim mantığımızda yanlış bir fiyatlandırma mantığıdır. Bundan dolayı gideceğiniz km mesafesine göre fiyatlandırma yapmaktayız.  6 saat öncesine kadar transferinizi ve rezervasyonunuzu iptal ederek kesintisiz olarak paranızı alabilirsiniz fakat 6 saatten az kaldığı zamanlarda sizde takdir edersinizki, operasyon ekibimiz gerekli planlamaları yapmış ve transper programları araçlarımıza iletilimiş olmaktadır. Bundan dolayı transfer ücretini size geri ödememiz olnaksız hale gelmektedir.

Alanya Transfer hizmetimizi gerçekleştirirken, küçük çocuklarınızın güvenliği için temin ettiğimiz çocuk koltuklarından ücret almıyoruz. Havalimanından Alanya’ya gitmek maliyet açısından biraz yekün tutmaktadır. Bunun sebeblerindn bir tanesi Antalya Alanya arasında yaklaşık 85 adet trafik lambası bulunmakta ve Antalya Alanya tansfer süresini önemli ölçüde artırmaktadır.

Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +0850 2165044 numaralı telefondan arayabiliyor veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Havalimanı Alanya transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun