Antalya Havalimanı Adrasan Transfer

Özellikle yaz aylarında rekorlar kıran ve yerli yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan Antalya, pek çok bölgesi ile gözde merkezlerden biri oluyor. Ziyaretçilere son derece unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan kentin gözde bölgeleri, yoğun bir kitleyi ağırlamakla yükümlüdür diyebiliriz. Antalya’ya havayolu ile gelerek havalimanından bölgeye geliş ise, firmamız sayesinde büyük bir kolaylık haline geliyor,Yazın tadını en iyi şekilde çıkarmanız adına, sizleri en iyi şekilde ağırlayarak tatilinizi unutulmaz kılmanıza artı değer sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde aldığınız güvenilir hizmetler ile beraber, Antalya merkeze yaklaşık 105 kilometre uzaklıkta yer alan Adrasan’da transfer sürecini bir soru işareti olmaktan çıkarıyoruz. Adrasan Antalya transfer işlemleri için bizlerle iletişime geçerek, en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alma şansınız bulunuyor.

Antalya’nın en popüler destinasyonları arasında yer alan Adrasan, yaz tatili için her yıl yoğun bir talep alıyor. Müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan pek çok otel, pansiyon ve kiralık ev bulunmaktadır. Her bütçeye uygun bir şekilde imkanların yer aldığı bölgede, stresten uzak bir tatil yapabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun