Antalya Havalimanı Tui Magic life Masmavi Hotel BelekTransfer

Tui Magic life Masmavi Hotel Belek Transfer;

Antalya şehir merkezine 42 km ve Antalya Havalimanı’na 35 km mesafedir. Antalya Havalimanından Tui Magic life Masmavi Hotel Belek’e  transfer  süresi normal hava şartlarında ortalama 31 dakika sürmektedir.

 Belek Otelleri ,özellikle Antalya Şehir Merkezi ve havalimanına yakınlığı, turistik tesislerinin kalitesi ile yerli ve yabancı turistler tarafından çok rağbet gören bir bölgedir. Uzun kumsalları, masmavi denizi ,lüks otel ve tesisleri ve dünya standartlarındaki golf tesisleri ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

Antalya Havalimanı – Tui Magic life Masmavi Hotel Belek transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Tui Magic life Masmavi Hotel Belek - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Belek Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun