Antalya Havalimanı Granada Luxury Resort Spa Hotel Belek Transfer

Granada Luxury Resort Spa Hotel Belek Transfer;

Antalya şehir merkezine 44 km ve Antalya Havalimanı’na 34 km mesafedir. Antalya Havalimanından Granada Luxury Resort Spa Hotel Belek ’e  transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 37 dakika sürmektedir. 

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Belek aynı zamanda golf turizm merkezidir. Tarihi ve turistik açıdan büyük önem taşıyan antik kentler ve tarihi eserlerin bulunduğu çevre ilçelere de yakın olması açısından oldukça avantajlıdır.Belek, her yıl birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Ülkemizin en seçkin tatil bölgelerinden olup Antalya ili ve ülkemiz için en önemli turizm geliri sağlayan bölgelerden biridir.

Antalya Havalimanı – Granada Luxury Resort Spa Hotel Belek  transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Granada Luxury Resort Spa Hotel Belek - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Belek Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun