Antalya Havalimanı Elysee Beach Hotel Transfer

Elysee Beach Hotel Transfer;

Antalya’nın bir ilçesi olan Alanya, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Toros Dağları ile Akdeniz arasındaki bir bölgede bulunan kent, hem doğal hem de tarihi güzellikleriyle dikkat çekiyor.

Alanya, tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir kent. Fosforlu, Damlataş, Korsanlar ve Aşıklar Mağaraları her yıl turist akınına uğruyor. Alanya’nın plajlarının da dünya çapında ünlü olduğunu belirtmekte fayda var. Kleopatra Plajı, Türkiye’nin en ünlü plajları arasında yer alıyor. Syedra ve Leartes Antik kentleri, Alanya’nın tarihi mirasında önemli bir yere sahip. Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi ve Atatürk Evi Müzesi de tarihe meraklı olanların görmeleri gereken yerler arasında. Genelinde tipik Akdeniz ikliminin etkileri olan Alanya’da çoğu etkinlik ve festival yaz ayları ile bahar döneminde gerçekleşiyor. 

Alanya bir turizm merkezi olması dolayısıyla Türk ve yöre mutfağının yanı sıra dünya mutfağından farklı tatları da bulmak mümkün. Alanya'da zeytinyağlılar ve kebaplar en çok rağbet gören yemekler. Hemen hemen herkesin damak tadına hitap eden yemekleri kolayca bulabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Elysee Beach Hotel Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  1saat 55 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Elysee Beach Hotel Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun