Antalya Havalimanı Tui Magiclife Club Waterworld Hotel Belek Transfer

Tui Magiclife Club Waterworld Hotel Belek Transfer;

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Belek, Antalya'nın en popüler tatil merkezleri arasında bulunuyor.İster deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmaya, ister sessiz bir atmosferde dinlemeye gelmiş olun, Belek Otelleri arasında tatil beklentinize uygun pek çok seçenek bulabilirsiniz.

İster deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmaya, ister sessiz bir atmosferde dinlemeye gelmiş olun, Belek Otelleri arasında tatil beklentinize uygun pek çok seçenek bulabilirsiniz.

Belek sadece doğal ve tarihi zenginliği ile değil, Türkiye'de golf sporunun merkezi oluşu ile de ünlü..Sadece ülkemizde değil, uluslararası alanda da golf alanında öneme sahip olan Belek, dünyanın dört bir yanından golf meraklısını ağırlıyor. Türkiye'nin en büyük golf sahalarının bulunduğu Belek, yıl içerisinde pek çok karşılaşmaya da ev sahipliği yapıyor. Golf ile ilgileniyorsanız, Belek'in muhteşem manzarasına kurulu, dünya standartlarındaki golf sahaları sizi fazlası ile mutlu edecek. 

Yeni tatlar denemeyi sevenlerdenseniz, Antalya mutfağına özgü lezzetlere bayılacaksınız. Antalya piyazı, bergamot reçeli, karpuz reçeli, darı çorbası, arap aşı ve kulak çorbası gibi bölgeye özgü tatları mutlaka deneyin.

Antalya Havalimanından Tui Magiclife Club Waterworld Hotel Belek Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  36 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Tui Magiclife Club Waterworld Hotel Belek Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun