Antalya Havalimanı Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer Transfer

Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer Transfer;

Antalya şehir merkezine 38 km ve Antalya Havalimanı’na 56 km mesafedir. Antalya Havalimanından Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer’e  transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 60 dakika sürmektedir.

. Farklı sıcak mimarisi ile ön plana çıkan Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer, sahilinde 50 m uzunluğunda çakıllı berrak denizi ve mavi bayraklı özel plajı ile tam bir tatil cennetidir.

İsmini doğal olarak yanan taşlarından alan Yanartaş, otelin civarında görülebilecek noktalardan. Phaselis Antik Kenti, Göynük Kanyonu ve Yörük Parkı ise çevrede bulunan diğer ilgi çekici adresler arasında. Ayrıca Tahtalı Dağı’na çıkan teleferiğe binerek Side ile Finike arasında uzanan nefes kesici manzarayı seyredebilirsiniz. Yamaç paraşütçülerini ağırlayan bölgede dağ bisikleti ve yürüyüş gibi aktiviteleri de değerlendirebilirsiniz

Antalya Havalimanı – Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Crystal De Luxe Resort & SPA Hotel Kemer - Havalimanı transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Kemer Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz,

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun