Antalya Havalimanı Molino Hotel Kaş Transfer

Molino Hotel Kaş Transfer;

Kaş,  Akdenizin kıyısında Antalya'ya bağlı turistik bir ilçedir.Denize 70 km'lik kıyı şeridiyle Antalya'nın en batı ucunda yer alıp Yunanistan'ın Meis adasına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Kaş kıyıları genelde kayalık olduğu için denize girilecek doğal plajlar yok.Kaş'ın yakın çevresindeki plajlardan yada tekne turlarından denize giriliyor.Kaş denizi hafif serindir.yazın sıcaklığını serin sularda ferahlayarak geçirebilirsiniz. Kaş ve etrafı caretta carettaların üreme ve yaşama alanı aynı zamanda. Yüzerken yada daldığınızda onlardan biriyle karşılaşmanız mümkün.

Kaş, sadece deniz ve plaj keyfinin ötesinde seçenekler sunan bir yer.Dalış denince ilk akla gelen yerlerden biri olmasının yanısıra çeşitli günübirlik turları ilede tanınıyor.Kaş'a tatile gelenlerin denemeden geçmediği günübirlik safari turları bunlardan biridir.

Son dönemde popülerliği giderek artan tatil noktası Kaş’a ulaşım seçenekleri çok fazla Toplu taşıma, özel araç, taksi veya havalimanı transfer yaparak ulaşmak mümkün ve de çok kolay.

Antalya Havalimanından Molino Hotel Kaş Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  3 saat 25 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı Molino Hotel Kaş Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun