Antalya Havalimanı Kundu Transfer

Antalya Havalimanı Kundu Transfer

Antalya Havalimanın’dan Antalya Merkeze  13 km, Lara 10 km , Kundu 12 km mesafede olup,transfer yaklaşık 20 dk. sürmektedir. Türkiye’ nin en uzun kumsallarının bulunduğu Lara Bölgesi, şehrin gürültüsünden uzak yemyeşil ve düz bir alan üzerine kurulu sahil şeridi boyunca uzanır. Lara merkez başta olmak üzere Kundu, Güzeloba, Kemerağzı ve Üçyol mevkiinde ki oteller bütçenize uygun birçok tatil seçeneği oluşturacaktır. Akdeniz’ in en prestijli otellerinin bulunduğu Lara' da tatil sizin için bir zevke dönüşecektir. Lara Otelleri keyif dolu bir tatil için sizi bekliyor.

Kaleiçi

Beyaz boyalı tarihi Osmanlı konaklarının yanı sıra Roma, Bizans ve Selçuklular döneminden yapıları da barındıran Antalya’nın bu tarihi mahallesinde sokakları artık butik oteller, hediyelik eşya dükkanları, sanat galerileri, kafeler ve restoranlarla süslüyor. Kaleiçi’nin Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda kaybolmanın tadını çıkarın.

Yat Limanı

Kaleiçi’nin hemen aşağısında, kayalıkların arasında doğal bir sığınak alanı olan ve 2. yüzyıldan 20. yüzyılın ortalarına kadar Antalya’nın ana limanı olarak kullanılan bu liman, günümüzde yalnızca yatlar tarafından kullanılıyor. Yat limanındaki kafelerden birinde oturup, kahvenizi yudumlarken güneşin batışını izlemeye doyamayacaksınız.

Yivli Minare

Selçuklular tarafından 13. yüzyılda inşa ettirilen 38 metre yüksekliğindeki turuncu renkli bu minare, cami, medrese, Mevlevihane ve türbelerden oluşan külliyenin bir parçasını oluşturuyor. İsmini mimarisinde yer alan sekiz yivden alan Yivli Minare, Antalya’nın simgesi olarak kabul ediliyor.

Hadrian Kapısı

Roma İmparatorluğu’nun en önemli beş imparatorundan biri olan Hadrian tarafından, Antalya’yı ziyareti onuruna M.S. 130 yılında yaptırılan bu kapı, Kaleiçi’ni çevreleyen surlar üzerinde yer alıyor. Hadrian Kapısı’nı ilk gördüğünüzde bir an için durun ve 2000 yıldır kentin göbeğinde yer almasına rağmen sapasağlam ayakta kaldığını aklınıza getirin. Hayranlık duyacaksınız.

Saat Kulesi

II. Abdülhamit döneminde yaptırılan ve şehrin surlarını oluşturan burçlardan biri üzerine inşa edilen Saat Kulesi, Antalya’nın en merkezi caddelerinden Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alıyor. Saat Kulesi’ne kadar gitmişken, kulesinin hemen ilerisinde bulunan, 18. yüzyılda inşa edilmiş bir Osmanlı camisi olan Tekeli Mehmet Paşa Camii’ni de ziyaret edilecek yerler listenize alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kundu Transfer;

Antalya Havalimanından Kundu'da bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Kundu transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havaalanından Kundu'ya gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Antalya Havalimanı Kundu transferi yaparken eğer bebek koltuğu veya yükseltici ihtiyacınız varsa bun bize rezervasyon esnasında bildirmeniz gerekmektedir.
Antalya’nın çok güzel bir turizm bölgesi olan Kundu Otelleri arasında tercih ettiğiniz otele ulaşım konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz, Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun