Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer;

Ege kıyılarının en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Fethiye, Muğla’nın bir ilçesidir. Yamaç paraşütü ve vadileri ile ünlü olan Fethiye, Ege Bölgesi’nde olsa da Antalya’ya oldukça yakın bir mesafededir. Hem tarihi dokusu hem de doğal güzellikleri ile kendisine bağımlı hale getiren Fethiye, hem kafa dinlemek isteyenler için uygun hem de adrenalin sevdalıları için uygun bir tatil beldesidir. Fethiye sadece ülkemizde değil dünyada da adını duyurmuş bir yerdir.

Doğasıyla tazeleneceğiniz Fethiye’de görmeniz gereken en önemli yerlerden birisi Kelebek Vadisi’dir.

Kelebek Vadisi:

Doğal oluşumlar sonucu ortaya çıkan bir doğa harikası olan Kelebek Vadisi, yükseklerde yer alan ve manzarasıyla insanları büyülemeyi başarmış bir yapıdır. Ayrıca yamaç paraşütlerinin de yapıldığı vadilerden biridir.

Ayrıca Fethiye’nin tarihi dokusuyla buluşmak isterseniz de Tylon Örme Yeri’ne gidebilirsiniz.

Tylon Örme Yeri:

Harabeler arasında kalmış bir antik kent olan bu yerde tarihin atmosferine kendinizi kaptıracaksınız.

Antalya ve Fethiye arası yaklaşık 200 km olduğundan 3 saat gibi kısa bir sürede Antalya’ya gidebilirsiniz. Ulaşımı sağlayan birçok yöntem olmasına rağmen Fethiye transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Fethiye Antalya transfer ile Antalya merkeze kadar gidebilir, aynı şekilde geri dönmek isterseniz de Antalya Fethiye transfer hizmetinden yarar sağlayabilirsiniz.

Fethiye denize olan sınırı il birçok balık çeşidinin yetiştiği kıyı beldelerimizden biridir. Ayrıca Ege yöresine özgü otlu yemekler ve sebzelerle de mutfağını her daim canlı tutmaktadır. Denize sıfır restoranları ile dilediğiniz gibi bir balık keyfi yapabilir öte yandan ev yemekleri yapan lokantalara giderek nefis yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Aynı zamanda kurulan pazarları ve kadın kermesleri sayesinde de gözleme, içli köfte, sarma gibi geleneksel ev mutfağı yemeklerimizden de yeme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Havalimanı FethiyeTransferAntalya Havalimanından Fethiye'de bulunan tüm hotel, otel ve pansiyonlara transfer hizmetimiz mevcuttur. Havalimanı Fethiye transfer ücreti gideceğiniz otele bağlı olarak km hesabına göre hesaplanmaktadır. Havalimanın'dan Fethiye’ye gideceğiniz zamanı ve saati ve yolculuk edecek kişilerin isimleri ilgili yasa gereği tarafımıza bildirilmelidir.

Havalimanı Fethiye transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 5 saat 34 dakika sürmektedir. Havalimanı Fethiye arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 435 km olarak, Fethiye Otelleri’ne göre değişmektedir.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun