Antalya Havalimanı Ali Bey Resort Sorgun Transfer

Ali Bey Resort Sorgun Transfer;

Antalya'nın gözde tatil ilçesi Side, Antik Çağ'dan kalma bir liman kenti olması sebebiyle onlarca uygarlığa ait esere ev sahipliği yapıyor. Doyumsuz tarihi değerlerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de konuklarını büyüleyen belde, Antalya'nın gözde turizm destinasyonlarından biri olarak dikkat çekiyor. Bölgede tatil boyunca gezip görülecek pek çok yer ve her türlü zevke hitap eden birçok aktivite seçeneği bulunuyor.

Side’de ne yenir sorusunu cevaplarken,Akdeniz kıyısındaki bir beldeden beklenebileceği gibi Side mutfağında zeytinyağlıların, salataların ve sebze yemeklerinin ağırlığı hissediliyor. Ayrıca bölgenin en kendine has lezzetleri arasında yer alan ot kavurmalarının tadına bakmayı sakın unutmayın. Bu arada Akdeniz’e ve bölgeye has balıklar da Side restoranlarında sizi bekliyor. Eğer balık seven biriyseniz Side tatilinde kendinizi cennette gibi hissedeceğiniz kesin.

Side gece hayatı oldukça renkli ve özellikle gençlerin tercih edeceği diskolar bulunuyor. Elbette diskoların yanı sıra hem bir şeyler yeyip hem de sohbet edebileceğiniz meyhaneler de var .

Antalya Havalimanından Ali Bey Resort Sorgun Transfer  Transferva araçlarıyla yaklaşık  58 dakika sürmektedir. Transfer hizmetini profesyonel sürücülerimizle, konforlu ve bakımlı araçlarımızla, arkasında büyük ve deneyimli saha operasyon ekibimizle, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz.Transfer hizmetinin kusursuz, sorunsuz ve zamanında sağlanması için tüm gayret ve çabamızı maksimum düzeyde göstermekteyiz.Pandemi (Covid-19) nedeniyle araçlarımızın dezenfekte işlemleri her transferden sonra yapılmaktadır.

Havalimanı - Ali Bey Resort Sorgun Transfer  rezervasyonu için geliş tarihi ve saati, kişi sayısı ve yolcu güvenliği açısından bizimle birlikte yolculuk yapacak kişilerin ad ve soyadlarının ve ayrıca uçakla gelecek olan yolcuların havayolu şirketinin adı, uçağın kalkış yeri ve saati ile uçuş numarasını mutlaka tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Havalimanında beklememeniz için uçuş takip sistem aracılığı ile uçağınızın piste indiği bilgisi bize ulaşmaktadır.

Web sitemizde bulunan online rezervasyon formu ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yapılması durumunda transfer ücretinin ödenmesi için 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Kredi kartı ile ücretin tamamını ödeme
  • Kredi kartı ile ücretin %20’sini ödeme, kalan ücreti transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Ücretin tamamını transfer sonrası nakit veya kredi kartı ile ödeme
  • Kurumsal bir yapımız olduğu için bizlere 7/24 +90 850 216 50 44 numaralı telefondan arayabilir veya support@transferva.com mail adresimizden istek talep veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz

E - Bülten

Çalışmalarımızdan ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin E-postanızı girin ve bültenimize abone olun