Gizlilik Güvenlik

Gizlilik Sözleşme

Transferva Gizlilik Bildirim

Transferva.com web sayfası ziyaretiniz sırasında, siteye erişmek için kullanmış olduğunuz IP adresinizi, erişim zamanınızı ve gerekli durumlarda internet servis sağlayıcınızın adını kaydeder. Site içerisindeki etkileşim, buna bağlı olarak sitenin güncellenmesi, istatistiksel bilgilerin tutulması amacı ile erişmiş olduğunuz donanım ve yazılım ile ilgili bilgiler toplar.

Transferva.com sistemine tanımladığınız şirket ve kişisel bilgileriniz, kontrat şartlarında belirtilenler hariç hiçbir üçüncü şahıs ile reklam, tanıtım ve/veya pazarlama amacıyla paylaşılmaz.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Transferva, kendi içerisinde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak amacıyla verilen bilgileri kullanabilir.

Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece Transferva ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması mümkün değildir.

Sistemimizde tanımladığınız şirket ve kişisel bilgilerinizi inceleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Transferva Güvenlik;

Kişisel bilgileriniz ve şirket bilgileriniz, satış bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi sitemize girdiğiniz tüm bilgileriniz, çeşitli güvenlik teknolojileri ile koruma altına alınmıştır.

Kredi kartı numarası ve güvenlik parola gibi gizli bilgiler Internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme yöntemiyle korunur.

Size verilen parolayı gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu bilgiyi hiç kimse ile paylaşmayınız. Sizin kullanıcı adınız ve parolanız ile satın alınan transfer veya araç kiralama rezervasyonları sizin tarafınızdan yapılmış kabul edilir. Bilgisayarınızı farklı kişi veya kişiler paylaşıyorsa, bir sonraki kullanıcının bilgilerinize erişmesini engellemek için çıkış’ı kullanarak oturumunuzu kapatınız.